1. Anasayfa
  2. Hakkımızda

Hakkımızda


Çevrimiçi olmanın bilgilenmeyi temsil ettiği bu platform sizlere saf bilgiyi önünüze kadar getirmek için canla başla çalışıyor. Çevrimiçi Bilgi, ziyaretçilerine baş ucumuzda koruduğumuz değerli bilgileri ve gerektiğinde haberleri saf, temiz ve kolay erişilebilir bir şekilde sizlere sunmayı amaçlıyor. İlgilendiğimiz teknoloji, finans, sağlık, moda & güzellik, beslenme gibi birçok kategorilerde yanıtı olan veya olmayan konuları bizim bakış açımızda öğrenmenin size farklı geleceğinden eminiz!

Çevrimiçi Bilgi, sosyal medyanın ve içerik camiasının boşluğunu doldurmak için değil yanlış ve kabul edilemez bilgilere bir dur demek için yayın hayatını sürdürmektedir. Sadece bir internet sitesi olmadığımızı altını çizerek sizlere söylemek istiyoruz!

Çevrimiçi Bilgi’nin bir platform olmasının altında yatan değerli hususlarından birisi sosyal medyada da aktif bir şekilde rol oynamamızdır, Instagram, Twitter, Facebook ve Pinterest gibi platformlarda platforma özel tüketebileceğiniz özel içerikler ile siz değerli takipçilerimize sonsuz bilgiler sunmaya çalışıyoruz. İlgilendiğimiz geniş yelpazeli kategorilerimizle herkesin hayatına ufak da olsa dokunuş yapmayı istiyoruz, bizleri bu amacımızda eşlik etmek için sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz.

Çevrimiçi Bilgi platformu hiçbir kamu kurumuyla veya özel bir kuruluşla bağlantısı yoktur. Özel bir internet sitesidir.

Bizlerle iletişime geçmek isteyenler info@cevrimicibilgi.com adresiyle bizlerle iletişime geçebilir ya da dilerseniz internet sitemizdeki İletişim formu yardımıyla da bizlerle bağlantı kurabilirsiniz.