1. Anasayfa
 2. İnternet

ThemeForest’de Ücretli Temaları Ücretsiz İndirin

ThemeForest’de Ücretli Temaları Ücretsiz İndirin
0

ThemeForest içerisinde bulundurduğu milyonlarca tema, fotoğraf, video, ses gibi öğelerle hem üreticiler hem de tüketiciler olarak harika bir pazar yeri halinde. ThemeForest bünyesinde WordPress temaları başta olmak üzere, Bloggler şablonları, eklentiler ses dosyaları ve fotoğraf türünde öğeler barınıyor. WordPress için de ayrı bir kategorisi olarak ThemeForest’in bu içerikteki metot sayesinde premium, ücretli WordPress tema indirme şansına sahip olacaksınız.

Blog kurmak isteyenlerin gözden çıkarmak zorunda olduğu, temalar ve eklentiler hep isyan ve söz konusu olmuştur. Kimileri ücretsiz içeriklere yönelirken kimileri ise ücretli içeriklerin kopyalarına yöneliyor. İstedikleri temaları ve öğelere sahip olmayanlar ise bu işten vazgeçip internet alemini tozlu raflara koyup yoluna devam ediyor. Birçok kaliteli ve üzerinde uğraşılmış WordPress temaları yabancı kişi ve kuruluşlar tarafından yapıldığı için WordPress ücretli tema fiyatları dolar bazında oluyor. Bu da insanları daha kolay ve indirimli nasıl WordPress teması indirilir bu arayış içine sokuyor.

İşte burada devreye biz giriyoruz, WordPress için ücretli temaları ücretsiz bir şekilde indirmenizi sağlayabiliriz. Hem de her ay farklı bir tema olacak şekilde! Blog kurma girişimlerinin en zahmetli ve en göz alıcı seçimlerinden olan tema seçme işini bu ücretsiz yol ile rahatlıkla belki dilediğiniz tema olmasa da farklı temalar deneyebilirsiniz.

ThemeForest de anlattığımız gibi milyonlarca farklı içerik var ve bu kategoride bazı öğeler ThemeForest’in yayınladığı Free Files of the Month on ThemeForest sayfasına düşüyor. Bu sayfada bazen tek fotoğraf olarak satılan yüksek kalite fotoğraf olabiliyor ya da 3D hazır şablonlar, After Effect şablonları, eklentiler, hazır kullanabileceğiniz ses kayıtları ve herkesin istediği blog temaları. ThemeForest’in WordPress için hazırlanmış ücretli temalarını sadece bir tık ile yukarıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz.

ThemeForest Ücretsiz Tema Nasıl İndirilir?

Buraya tıklayarak aylık olarak hazırlanan ücretsiz içeriklere gidebilirsiniz. Fakat bu girdiğiniz sayfada öğelerin üstüne tıklayarak indirmeniz gerekmektedir. Yani o sayfada Add All items to Cart yazısı satın almanız anlamına geliyor, oraya tıkladığınızda öğeleri yanlarındaki fiyatla satın almanız için ekliyor. O yüzden kendileri de yukarıda belirtikleri gibi öğelerin ismine tıklayarak kendi açılış sayfalarından sağ tarafta Download it for free! yazısına tıklayarak indirmek gerekiyor. Ve bir diğer ürünleri görmek için ThemeForest ana sayfasının en altında bulunan yerde ücretsiz ürünleri gösterdikleri bir alan var hızlıca sayfayı kaydırarak da görebilirsiniz.

Aşağıdaki görselde göründüğü üzere Themeforest temaları ücretsiz indirme şansınız bulunmaktadır. Her ay bilinen veya bilinmeyen birçok kategoride temalar ücretsiz ürün listesine düşmektedir. Her ay sadece 1 kere göz atmayla birçok eklenti, tema, ses dosyası ve birçok değerli ücretli ürünü ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz. Şansınız varsa aradığınız bir ürün de olabilir.

ThemeForest Ücretsiz Tema Nasıl İndirilir?

5/5 - (1 oy)
 • 5
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir