1. Anasayfa
 2. İnternet

YouTube Videolarından Yazıları Kopyalama

YouTube Videolarından Yazıları Kopyalama
0

YouTube videosundan yazı kopyalama işlemi nasıl yapılır? ya da fotoğraftan yazı kopyalama işlemi nasıl yapılır bunlar hakkında detaylı bir içerik ile karşınızdayız. İnternette gördüğünüz görselin üzerindeki yazıları kopyalamak istediğinizde ya da YouTube videolarındaki yazıları kopyalamak istediğinizde bu iki basit eklentiyi kullanabilirsiniz.

Yazılım alanında kod yazarken takıldığımız noktalar veya hızlıca ilerletmemiz gereken durumlar oluşabiliyor, olur olmadık yerde çıkan o saçma hatalar da çabası. Çözüm sadece paylaşılması gereken bir kaynak dosyası olabiliyor.. ama işte kanal sahipleri unutabiliyor veya paylaşmak istemeyebiliyor. Böyle can sıkıcı durumlarda projeyi kapatıp hayata küsmek olmaz değil mi? tabii ki olmaz sadece tek bir işlevi olan eklenti sayesinde bunların üstesinden gelebiliriz.

Ya da internette gördüğünüz bir görselin üzerindeki yazıları kopyalamak isteyebilirsiniz. Bu görevi yani fotoğraflardaki yazıları kopyalama işlemini hakkıyla yerine getiriyor. Ücretsiz bir şekilde bu eklentiler ile Youtube videolarından yazı kopyalama ve Youtube yazı kopyalama yapabilirsiniz. Eğitim için izlediğiniz YouTube videosunda zorlandığınız veya hızlanmak istediğiniz için yazıları kopyalayamıyor musunuz? merak etmeyin bu iki harika eklenti ile kolaylıkla işlerinizi hızlandıracaksınız.

Blackbox ile Fotoğraflardaki Yazıları Kopyalama

Blackbox ile YouTube Videolarından Yazı Kopyalama

Blackbox ile YouTube videolarından yazı kopyalama işlemi oldukça basit ve ücretsizdir. Özellikle Blackbox ile kolaylıkla seçim yapabilir ve kopyalama işlemi yapabilirsiniz. Aşağıdaki indirme bağlantısı ile ücretsiz olarak Blackbox YouTube videolarından yazı kopyalama eklentisini indirebilirsiniz. İndirdikten sonra eklenti ikonuna tıklayıp giriş yapmanız için Google hesabınızı kullanmanızı isteyecektir. Google hesabınızı bağladıktan sonra direkt olarak bir YouTube videosunu açıp kopyalama işlemi yapmaya başlayabilirsiniz.

Selectext ile Videolardaki Yazıları Kopyalama

Selectext ile YouTube Videolarından Yazı Kopyalama

Selectext ile YouTube videodan yazı kopyalama yapabilirsiniz. Bu eklenti sadece videolar üzerinde çalışıyor ve Google Chrome üzerinden ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. Selectext ile YouTube videolarından yazı kopyalama eklentisini indirdikten sonra her hangi bir YouTube videosuna gidip videonun köşesinde çıkan butona tıklayarak yazıları seçip kopyalayabilirsiniz. Fakat YouTube videolarından yazı kopyalama işlemini gerçekleştirmek için eklentiyi indirdikten sonra tarayıcınızı tamamen kapatıp yeniden başlatmanız gerekecektir. Aşağıdaki buton yardımı ile ilgili indirme sayfasına gidebilirsiniz.

İçeriğe Oy Ver
 • 1
  be_endim
  Beğendim
 • 1
  be_enmedim
  Beğenmedim
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir